Pierwszy post

Witamy na blogu rajlazienka.pl !!!

Wierzymy, że na naszej stronie znajdziesz pełno inspiracji dla swojej łazienki albo innych pomieszczeń Twojego domu. Jeżeli brak Ci pomysłów nie ma problemu, napisz do nas, postaramy się podsunąć ich trochę ;)

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to nie krępuj się tylko pisz, dzwoń, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w ogromną przyjemnością. Działajmy razem, blog jest miejscem gdzie możesz dzielić się sowimi przemyśleniami i prowadzić dyskusje z naszą wspaniałą społecznością.

Zapraszamy!!!!!!!!

Szczotka toaletowa

Szczotka toaletowa przystosowana do czyszczenia przy użyciu specjalnego, ekologicznego koncentratu-płynu. Płyn umieszczony jest w szczotce w specjalnym opakowaniu. Przy lekkim naciśnięciu szczotki płyn jest dokładnie rozprowadzany na szczotkę Szczotka jest gotowa do użytku. Szczotka jest bardzo ekonomiczna w użytku, potrzebna ilość planu jednorazowo to 3-4ml by oczyścić toaletę. Przy takim dozowania używamy zaledwie 10% tego co potrzebę przy użyciu zwykłych środków. Płyn ma pochodzenie roślinne, zawiera środek dezynfekujący.

  • Po użyciu ulega biologicznej degradacji, pod wpływem wpływem światła słonecznego w ciągu 48h. Płyn można zawsze dokupić oddzielnie jak władze uzupełniający.
  • Poj wkładu :450ml.Szczotka jest wykonana starannie i dokładnie tak aby nie posiadała miejsc gdzie mógłby gromadzić się bakterie.

czytaj całość »
Pewność siebie!

Bądź dumna / dumny ze swojego życia! Żyj tak aby każde spojrzenie w lustro budziło w Tobie wielka moc i motywację do działania. Bądź pewny siebie i buduj swoją' wielkość '.
Gdy wstajesz rano i patrzysz w lustro to zobacz w tle luksus jaki Cię otacza. Niech Twoje mieszkanie, DOM, odzwierciedli TWOJĄ pewność siebie. Stwórz otaczający Cię LUKSUS. Gdy wejdziesz do swojej łazienki, bo przeważnie tam mamy lustro, czuj swoją wartość. Kiedy otworzysz drzwi niech emanuje swoją pozytywna energia, która da Ci siłę do działania na cały dzień. Chcesz luksusu to go stwórz, polecam spojrzeć na produkty firmy @denel.sp.
Postaw na nowoczesność, design i przede wszystkim LUKSUS! Niekonwencjonalne, innowacyjne kształty, które łamią wszelkie schematy i zmieniają oblicze wnętrz.
https://www.rajlazienka.pl/pl/c/Lany-Marmur/74

Zgoda z matką naturą

Jako firma zajmująca się łazienkami nie tylko dbamy o ich design i piękny projekt. To co tworzy musi być też zadbane. Nie możemy tylko zrobić łazienki i zostawić ją na pastwę losu... Powinniśmy dbać o to aby nie straciła swego blasku. Nie chodzi mi o jej codziennie sprzątanie, ale o zachowanie jakości materiału jaki użyliśmy. Co z tego, że kupimy sobie np nową muszlę skoro nie będziemy o nią dbać i po czasie pojawi się kamień albo rdza. Dbajmy o jej jak najdłuższy "blask".

czytaj całość »
Ciekawa realizcja

Zobacz jak niesamowite pomysły mogę powstać z połączenia wizji kilku ludzi.To jest coś niesamowitego!!! Zobacz jaką łazienką może się teraz cieszyć Bogusia <3

Normalnie łazienka niczym z amerykańskiego filmu albo ekskluzywnego pięciogwiazdkowego hotelu! Na nas samych finalny efekt zrobił pioronujące wrażenie. Są nasze produkty firmy Swiss Liniger ale i elementy od innych firm. Nie chodzi nam o samą sprzedaż ale przede wszystkim o stworzenie piękniejszej, designerskiej przyszłości! Może ktoś chętny na podobną łazienkę??

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl